Kızları Hasta Eden Erkek Saç Modelleriyle Yaza Damga Vurun!

saçist erkek saç modelleri

Erkek saç modelleri 2017 rehberine hoş geldiniz! Erkek saç modelleri hakkında en kapsamlı içeriği oluşturduk. Zengin bir içerik ve ardından sayfanın altında birbirinden şık saç modellerinden oluşmuş bir katalog sizleri bekliyor. Doğrudan saç modellerine ulaşmak isteyen kullanıcılarımız hemen aşağıdaki linke tıklayabilir.

2017 Erkek Saç Modelleri Galerisine Doğrudan Ulaşmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz!

Yüz Tipine Göre Saç Modeli Seçimi

Saç modeli belirlerken yüz tipine göre tercih yapılmalı. Yüz tipleri ve onlara uygun saç modelleri hakkında gereken her şeyi yüz tipine göre erkek saç modelleri yazısında anlattık. Bilmiyorsanız öğrenmeniz büyük avantaj sağlar.

Erkek Kısa Saç Modelleri

erkek-kısa-saç-modelleri

Kısa saç modelleri erkeğe karizmatik, şık ve sert görüntü katar.

Kısa saç modellerinin en büyük avantajı: Kısa saçlar oldukça pratiktir. Kolay kurutulur, kolay şekil verilir. Saatlerce saçla uğraşmaya gerek kalmaz.

İpucu: Kısa saçlarda şekillendirici olarak wax veya saç spreyi kullanın.

Yanlar kısa üstler uzun saç modeli popülerliğini yitirmeyecek ve kullananları şık göstermeye devam edecektir. Bir şartla, püf noktalarını bilmek gerekiyor. Yanlar kısa üstler uzun saç modeli hakkında bilmeniz gerekenleri ilgi yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Eğer kısa saçlar ilginizi çekiyorsa onlarca resim ve bilgiyle donatılmış erkek kısa saç modelleri yazımıza mutlaka göz atın!

Erkek Saç Modelleri Uzun

uzun-sac-modelleri-erkek

Dalgalı saçlara sahipseniz, işiniz daha kolay olacak çünkü hacim konusunda zaten avantajlısınız. Bu durumda yapılması gereken işlem, kırıkları aldırmak ve az da olsa kat verdirmektir.

Düz saçlara sahipseniz, uzun olarak kullanmanız doğru bir seçim olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, zaten hacim problemi yaşandığı için kesinlikle doğru doğru kesimin yapılması gerektiğidir.

Müjde! Bununla alakalı detaylı bir içerik hazırladık. Bütün ipuçlarıyla ve zengin model tercihleriyle birlikte! Erkek uzun saç modelleri yazısını okuyarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Erkek Dalgalı Saç Modelleri

dalgalı saç modelleri erkek

Dalgalı saçlara sahip olmak büyük şans. Seçilebilecek saç modelleri oldukça fazla.

Dalgalı saçlar; dağınık ve doğal görünümlü kullanıldığında dahi harika bir görünüm yaratır. Dilerseniz dağıtma işlemini şekillendirici ürünler yardımıyla yapabilirsiniz.

Dalgalı saçlar; yine şekillendirici yardımıyla farklı görünümlere rahatça adapte olabilir. Her modele uyum sağlar, güzel gösterir.

Saçlar kısayken dalgalanmalar kendisini belli edemez. Kısa modellerden ziyade orta – uzun saç kesimlerine yönelmek avantaj getirir.

Dalgalı saça sahip olanlar için de özel bir içerik hazırladık tabii ki! Erkek dalgalı saç modelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler ilgili yazıya göz atabilir.

Kıvırcık Saçlı Erkek Saç Modelleri

kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık saçlara sahip olmak zor bir durum. Başa çıkmakla uğraşamayanlar kıvırcık saçlara düzleştirme işlemi uygulayabilir. Kıvırcık saçlar pek çok dezavantaja sahip olsa da doğru saç modelini tercih edildiğinde dezavantaj ortadan kalkar.

Ayrı bir yazıda kıvırcık saçları detaylı olarak anlattık. Kıvırcık saçlılar için erkek saç modelleri hakkında pek çok fotoğraf ve ipucunu bir araya getirdik. Çeşitli ipuçlarıyla birlikte erkek kıvırcık saç modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

2017 Yaz Erkek Saç Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte erkeklerin şıklığı daha da ön plana çıkar. Sokaklarda, caddelerde ve çeşitli mekanlarda yakışıklı beyler olmak için iyi bir saç modeline sahip olmak gerekir.

Yazın doğru model seçiminin püf noktası hafif, fresh saç modellerine yönelmektir. Saç kadar sakal da önemli. Sakalın çok uzun olmaması, en fazla kirli sakal bırakılması yaz için daha uygundur.

Erkek Dağınık Saç Modelleri

erkek-daginik-sac-modelleri

Dağınık saç modelleri, son dönemde gitgide popülerliğini arttıran saç stilleri arasında yer alıyor. Şekillendirmek için zaman ayırmaya gerek duyulmaması ve doğal duruşuyla hem erkeklerin hem de kadınların hoşuna gidiyor.

Erkek dağınık saç modelleri ilginizi çekiyorsa detaylı anlattığımız yazıya mutlaka göz atın.

Geriye Doğru Yatırılan Saçlar

geriye erkek saç modelleri

Geriye doğru yatırılmış saç modelleri daima erkek saç modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Asla eskimez. Her mevsime, ortama bir şekilde uydurulabilir. Doğru kesim ve şekillendirici yardımıyla her yaştan erkeğin imajına uygun hale gelir.

Saç şekillendirici ürünlerin yardımıyla farklı görünümler yaratılabilir.

Islak görünüm isteyenler parlak wax kullabilir. Mat görünüm için mat wax tercih edilebilir.

Islak görünüme sahip saç modelleri doğal durmaz. 2017’de özellikle yazın ıslak görünümden ziyade mat görünüm tercih edilmeli.

Geriye doğru yatırılmış saç modellerini hem resmi hem de gayri resmi ortamlarda kullanabilirsiniz. Geriye doğru yatırılan saç stilinin karizmatik, seksi ve güçlü bir erkek imajı yaratması, bu modelin daima popüler kalmasını sağlıyor.

Farklı platformlarda bulamayacağınız bir ipucu: Geriye doğru yatırılmış saçları modern saç stilleriyle harmanlayın. Örnek vermek gerekirse saçların yanlarının kısa olduğu undercut ismini verdiğimiz kesimle iyi bir kombin olabiliyor. Yaratıcılığınızı kullanarak harika modeller yaratabilirsiniz!

Erkek Saç Modelleri

erkek-kisa-sac-2017
erkek-sac-modelleri-2
erkek-sac-modelleri-2017
erkek-sac-modelleri-2017-2
orta-uzunlukta-sac-modelleri
sivri-erkek-sac-modelleri
uzun-erkek-sac-modelleri-2017
2017 erkek saç modelleri
2017-erkek-sac-modelleri
2017-erkek-sac-modelleri-2
2017-erkek-sac-modelleri-3
2017-yili-erkek-sac-modeli
cool-kisa-sac-erkek-2017
cool-undercut-erkek-sac-modelleri
erkek-daginik-sac-2017
erkek-dokulu-sac-modeli

2017 erkek saç modelleri hakkında hazırlanmış kataloğumuzun sonuna geldik.

Saçist’te gördüğünüz erkek saç modelleri yardımcı oldu mu? Yorum yaparak bizimle paylaşmaya ne dersiniz?