Kısa Saç Modelleri Erkek

sac-modelleri-erkek-kisa

Erkekler kısa saç kesimini uzun saçlara göre daha sık tercih eder. Uzun saçlar genellikle kadınlarla ilişkilendirilir. Genel algıdan dolayı erkekler, çocukluktan itibaren kısa saç modellerini tercih ederek büyür. İlerleyen dönemdeyse alışkanlıklar devam eder ve kısa saç modelleri erkeklerin tercihinde ön planda bulunur.

Erkek kısa saç modelleri söz konusu olduğunda kimi erkekleri “Ya yakışmazsa?” sorusu ürkütür. Kaybedilen saçların geri kazanılması uzun sürecektir. Teknolojinin imkanlarından faydalanıp, Saçist’in hazırladığı modeller arasından seçim yapmak, riskleri oldukça düşürecektir.

Kısa saç modelleri erkekler arasında son zamanlarda yeniden revaçta. “Kısa saçta ne kadar farklı model olabilir?” benzeri sorularınıza az sonra cevap bulacaksınız.

erkek-kisa-sac-modeli

Erkek kısa saç modelleri, 3 numara saç modellerinden ibaret değil!

Küt kesimler, saçın belirli bölümlerini kazıyarak yapılan tarz şekiller, alttan kısa bırakıp üstlere doğru uzayan modeller ile kısa saçta şık ve marjinal bir görünüm yaratmak mümkün.

Erkekler karizmatik ve sert bir imaja sahip olmak istediklerinde, kısa saç modelleri en iyi tercihler arasında yer alır.

Kısa kesimlerde yüz hatları daha ön plana çıkar. Dolayısıyla güzel yüz hatlarına sahip erkeklerin, kısa saç modellerini tercih etmesi doğru olacaktır.

Erkek Kısa Saç Kesimi

Doğru kesimler yapıldığında erkek kısa saç modelleri erkeği çok karizmatik gösterebiliyor. Kesimin ardından şekillendirme aşaması da çok önemli. Saçlar kısa olduğunda en küçük detaylar dahi saçların daha güzel görünmesini sağlayabilir.

2017 Kısa Saç Modelleri Erkek

En Şık Erkek Kısa Saç Modelleri Kataloğu!

erkek-kisa-sac-modeli

David Beckham Kısa Saç Modeli

david-beckham-kisa-sac
erkek-kisa-sac-modelleri
kisa-sac-modeli-erkek
erkek-sac-modeli-kisa

Undercut Kısa Erkek Saç Modeli

kisa-sac-modelleri-erkek
sac-modelleri-erkek-kisa
erkek kısa saç modelleri
erkek kısa saç modelleri
kısa saç modelleri erkek
kısa saç modelleri erkek
kısa saç modelleri erkek

Erkek Kısa Saç Modelleri Bakımı

Erkekler saçlarını kısa olarak kullansa da saçları bakıma ihtiyaç duyar! Kısa saçları şekillendirmek adına wax ve sprey gibi ürünler kullanılır ve saçlara maalesef zarar verirler. Çeşitli şekillendiriciler kullanan erkeklerin en önemli bakımı geceleri yatmadan saçlarını yıkamaktır!

Erkek kısa saç modellerinin bakımı için saç kremleri ve benzeri ürünlere gerek olmadığı düşüncesindeyim. Yine de saçlarınızın daha canlı veya daha parlak görünmesini isterseniz doğal yağlarla besleyebilirsiniz. Saçlarınıza her gün fön çekiyorsanız, fönden koruyucu spreyler kullanmanızı öneririm.

23 Kasım 2016

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?