Hakkımızda

Selam dostlar, bu sayfayı alışılageldik kurumsal cümlelerle doldurabilirim ancak yapmayacağım. Saçist‘in ne olduğunu anlamak isteyenlerin süslü cümlelerle uğraşmasını istemiyorum.

Saçist; 2016 yılının sonuna doğru, erkeklerin saç modeli aramalarını cevaplamak için tasarlanmış bir platform. Bildiğiniz gibi son yıllarda erkeklerin saçlarına verdiği önem çok arttı. Dolayısıyla kendisine uygun saç modeli arayan erkeklerin sayısı da buna paralel olarak artış gösterdi. Aşağıda erkek saç modellerinin son yıllarda gördüğü ilgiye dair bir grafik var.

Çeşitli zamanlarda grafikte dalgalanmalar olsa da artışın ne kadar hızlı olduğunu görüyor musunuz? Böyle bir dönemde erkek saç modellerini konu edinen yerli, kapsamlı ve ziyaretçilerinin isteklerine cevap veren bir internet sitesi oluşturmak oldukça iyi bir fikir.  Ziyaretçilerin isteklerine en iyi nasıl cevap verilebilir? Tamamen istedikleri içerikleri üretip onlara sunarak. Bu sebeple istekte bulunmak isteyen ziyaretçiler için İstekte Bulun! sayfasını projeye dahil ettim. Bunun anlamı şu; aradığını bulamıyorsan, saçist senin için oluşturmaya hazır!

Burası bir firmanın sitesi değil. Dolayısıyla resmiyete gerek yok. İçerikler oluşturulurken bu durum tamamen geçerli olacak. Sizler de yorum yaparken, istekte bulunurken tamamen içinizi dökmeye odaklanabilirsiniz.

Saçist – Erkek saç modelleri

Saç erkeğin imzasıdır