Erkek İlginç Saç Modelleri

ilginc-sac-modeli-erkek

Değişen moda trendleri ve popüler kültürün etkisiyle erkekler saçlarına daha fazla özen göstermeye başladı. Farklı görünmek ve dikkat çekmek isteyen erkekler, çoğu kişinin tercih etmediği ilginç saç modellerine yöneldi. Bu modelleri her erkek kullanamayabilir. İlginç saç modelleri her ortamda kullanılamaz ve biraz da marjinal bir hava ister.

ilginc-sac-modelleri-erkek

Erkekler için ilginç saç modellerinden ilki rasta. Rasta, Brezilya ve Afrika’da ki erkeklerin sıkça tercih ettiği saç modellerinden biri. Öncelikle rasta yapılırken saç eşit tutamlara ayrılır. Saçın bir daha çözülmemesi için tutamların dibine düğüm atılır ve bal mumuyla rasta örülür. Rastayla cool bir görünüm yakalanabilir.

erkek-sac-modeli-ilginc

Diğer bir ilginç modelse saç dövmeleri. Saçın belirli bölümlerinin kazıtılmasıyla yapılan bu saç modeli oldukça revaçta. Ünlüler tarafından da sıkça kullanılması popüleritesini arttırmıştır.

İlginç saç modellerimizden sonuncusu Afrika örgüsü. Afrika örgüsü, sık saç tutamlarının jöleyle dipten örülmesiyle yapılır. Bu model kirli sakalla birlikte güzel uyum sağlar.

erkek-ilginc-sac-modeli

erkek-sac-modelleri-ilginc

ilginc-erkek-sac-modeli

sac-modeli-erkek-ilginc

ilginc-sac-modeller-erkek

ilginc-model-sac-erkek

sac-modelleri-erkek-ilginc

erkek-sac-modelleri-ilginc2

sac-modeli-ilginc-erkek

erkek-sac-modelleri-ilginc3

14 Şubat 2017

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?