Erkek Dağınık Saç Modelleri

erkek-daginik-sac-model

Erkeklerin çoğu, bayanlar kadar saçına özen göstermez. Zaman almayacak, kolay saç modelleri her erkeğin hayalidir. Hatta yataktan çıktığı an bile güzel gözükecek, hiç uğraştırmayacak modeller. Tüm ihtiyaçlara cevap verense erkek dağınık saç modelleri!

daginik-sac-modeli-erkek

Erkekler için dağınık saç modelleri zamansızdır. Eskiden de günümüzde de rahatlığı ve kolaylığı açısından sıkça tercih edilmektedir. Bünyesinde yapılan ufak değişimler ile dağınık saç modelleri evde, okulda, işte, her yerde kullanılabilir.

Erkekler Dağınık Saç Modellerinde Nelere Dikkat Etmeli?

daginik-erkek-sac-modellleri

Dağınık saç modellerinin yapılabilmesi için saçın orta veya uzun boyda olması gerekir. Saç kat kat kesilmeli, blok bir görünüm oluşmamalı. Doğal bir görünüm için makas yerine makine kullanılmalı. Makine ile kesimde katların geçişleri daha doğal durur. Makas tercih edilecekse, makas izinin kalmamasına özen gösterilmelidir.

erkek-daginik-sac-modelleri

Dağınık saç modellerinin kullanımı çok kolay ve zahmetsizdir. Yapılması gereken sadece orta uzunluktaki saçlara istenilen yöne doğru köpek veya alternatif şekillendiriciler uygulamaktır! Hızlı ve kolay şekilde istenilen dağınıklık elde edilebilir.

Saç modelinden bağımsız bir durum olarak: Jöleden uzak durulmalı!

daginik-sac-model-erkek

erkek-daginik-sac-modeli2

erkek-daginik-sac-model2

erkek-daginik-sac-modeli3

erkek-daginik-sac

erkek-daginik-model-sac

erkek-daginik-model-sac2

erkek-sac-daginik-model

daginik-erkek-model-sac

daginik-sac-erkek

daginik-sac

daginik-erkek-sac-modeli

1 Şubat 2017

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?