Erkek Sportif Saç Modelleri

erkek-sportif-sac-modelleri

Saçlarına ayıracak boş vakti olmayan erkekler, her ortama uygun ve şık saç modelleri arayışına girer. Erkekler saç modelleri söz konusu olduğunda çoğu zaman kendilerine sporcuları örnek alırlar. Sporcular da genellikle hem rahat hem de şık görünen saç modellerini tercih eder

sportif-sac-modeli-erkek

Erkek Sportif Saç Modelleri

Sporcular, spor yaparken rahat olmalıdır. Pek çoğu tarzına, stiline de önem verir. Dolayısıyla sporcuların yaptıkları tercihler, günlük hayatta şık ve rahat saç modeli arayanlar için iyi bir ilham kaynağıdır.

sportif-sac-modelleri-erkek

Sık tercih ettikleri saç modellerine göz atacak olursak, yanlar kısa üstler uzun kesim sporcular arasında da oldukça popüler. Maalesef bu model herkesin yüz yapısına uymayabilir. Yanlar kısa üstler uzun saç modelini kimler kullanmalı, nasıl kullanılır, kimlere yakışmaz vb. soruların cevabına ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

erkek-sac-sportif-model

Sporcuların tercih ettiği diğer bir sportif model ise kazınmış saçlardır diğer adıyla buzz cut. Bu model zamansızlığıyla ve rahatlığıyla bilinir. Geçmişte ve günümüzde sporcular tarafından sıkça tercih edilmiştir. Doğru giyimle birleştirildiğinde hem şık hem de sportif bir görünüm yakalanabilir.

erkek-sportif-sac-modeli

erkek-sportif-model-sac

sportif-sac-model-erkek

erkek-sportif-modeller-sac

sportif-model-sac-erkek

sac-modeli-sportif-erkek

sportif-sac-modeli-erkek2

erkek-sportif-sac-modeli2

erkek-spor-sac-modeli

sportif-sac-modeli

sportif-model-sac

2 Şubat 2017

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?