Erkek Sarı Saç Modelleri | Sarışın Erkekler!

erkek-sari-sac-model

Geçtiğimiz yıllarda, erkek saç modasına farklı renkler dahil oldu. En çok tercih edilense sarı saçtı. Sarı saç denildiğinde yıllardan beri akla kadınlar gelirdi. Değişen moda trendleri ve ünlülerin tercihleriyle erkekler arasında da sarı saç modası yaygınlaştı. Ve erkekler sarı saç modellerini tercih etmeye başladı.

Sarı renk özgüveni ve mutluluğu temsil eder. Yazı anımsatan sıcak bir renktir ve parlaklığıyla dikkat çeker. Sarı saç rengi için de aynı durum söz konusudur. Sarı saçlar diğer renklere göre çok daha fazla dikkat çeker ve pozitif enerji saçar.

erkek-sari-sac-modeli

Sarı rengin kullanımı diğer saç renklerine göre daha zordur. Kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Açık bir renk olduğundan ilgi çeker ve modeli ön plana çıkarır. Sarı renk kullanıldığında seçilecek model çok önemlidir. Önemli olan sadece renk değil saçın bütününün güzel görünmesidir. Sarı renk doğru saç modeli tercihiyle göz alıcı görünür.

sari-sac-erkek-modeli

Saçlar doğuştan sarı değil de boyaysa bakımına özen gösterilmeli. Sarı renk boyanın amonyak oranını yüksektir. Bundan dolayı saça daha çok zarar verir hatta yakar. Saç bakımı aksatılırsa saç yıpranır ve kötü görünür. Saç kremleri ve bakım kürleriyle saç sağlığı desteklenmeli.

Sarışın Erkek Saç Modelleri

erkek-sari-sac-modelleri

sari-sac-modeli-erkek

sari-sac-modelleri-erkek

erkek-sari-sac-modelleri2

sari-model-sac-erkek

sari-sac-modeli-erkekler

sac-modeli-erkek-sari-sac

erkek-uzun-sari-sac-modeli

sari-sac-modeli-uzun-erkek

sarisin-erkek-sac-modeli

sarisin-erkek-sac-modeli2

erkek-sarisin-sac-modeli

sarisin-sac-modeli-erkek

sarisin-sacmodelleri-erkek

 

12 Şubat 2017
Yorumlar (1 Yorum)
  • Burada araştırmama rağmen bulamadığım herhangi bir bilgi yok. İçerik bakımından son derece zengin, öğrenmek istediğim hemen her şeyi kolay bir şekilde bulabiliyorum.

    Yoruma Cevap Ver

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?