Erkek Çocuğu Saç Modelleri

cocuk-sac-kesimi

Küçük erkek çocukları ilginin üzerinde toplanmasını çok sever. Ebeveynler kimi zaman fark etmez ancak saçlarına da önem verirler. Küçük erkek çocuklarının aynanın karşısında saçlarını ıslatıp, önlerini dikmeye çalıştığı klasik bir manzara vardır. Birbirinden sevimli erkek çocuklarına şık saçlara sahip olmalarında yardımcı olacak Erkek Çocuğu Saç Kesim Modelleri kataloğu hemen aşağıda!

erkek-cocugu-sac-kesim

Erkek Çocuğu Saç Kesim Modelleri

Son zamanlarda küçük çocuklar büyümüşte küçülmüş bir havadalar. Bu hava saç modellerine de yansımış durumda. Popüler erkek saç modelleri küçük çocuklarda da kullanılıyor. Böylece küçük beyler de tarz sahibi oluyorlar.

Küçük beylerin ilgisini amerikan tıraşı ve dağınık saç modelleri ağırlıklı olmak üzere pek çok model çekiyor. Bu modeller onlara sevimli bir hava katar. Hem bu modellerin şekillendirme derdi olmadığından ebeveynleri çok yormaz.

erkek-cocugu-sac-kesim-modeli

Kesimde Püf Noktalar

Erkek çocukları şık saçlara sahip olmak istese de saçlarını kestirmeye sıcak bakmayıp mızmızlanabilir. Berber koltuğuna oturduğunda makine yerine makas kullanılması daha iyi olacaktır. Makine sesi çocukları korkutabilir veya sinirlerini bozabilir. Ayrıca heveslendirmek için onlara küçük hediyeler verilebilir veya en sevdiği oyuncak tıraş esnasında ellerine verilebilir.

Çeşitli hilelerden yararlanarak küçük beyleri istedikleri saç modelini yaptırmaya yatkın hale getirebilirsiniz.

erkek-cocugu-sac-modelleri

erkek-cocugu-sac-kesim-modelleri

cocuk-erkek-sac-modeli

cocuk-erkek-sac-kesim-modeli

cocuk-sac-kesim-modeli

cocuk-sac-kesim-modeli

cocuk-sac-kesim-modelleri

cocuk-sac-kesim-modeli

cocuk-sac-modelleri

6 Şubat 2017

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?