Açık Alınlı Erkekler İçin Saç Modelleri

alni-acik-erkek

Açık alınlı olmak çoğu erkeğin kendine dert ettiği ve saç modeli arayışlarını zora sokan bir durumdur. Sebebine göz atacak olursak;

Alnın fazla açık olması çoğu zaman yüzün dengesini bozar. Yüz tipine uygun saç modeli tercihiyle bu zorluktan sıyrılmak mümkün. Ülkemizde ve Dünya’da açık alınlı ünlü erkek sayısı bir hayli fazla. Seçtikleri saç modelleri sayesinde iyi görünüme sahipler.

Her şeyden önce, açık alınlı erkekler saç modeli seçerken yüz tipini bilmesi ve buna göre tercih yapması gerekir. Çünkü yuvarlak yüzlü açık alınlıların ve uzun yüzlü açık alınlıların kullanması gereken modeller farklıdır. Hızlıca yüz tipinizi öğrenmek için buraya tıklayın.

alin-acik-erkek-sac-modeli

Açık Alınlı Ve Yuvarlak Yüzlü Erkeklere Saç Modelleri

Açık alınlı ve yuvarlak yüzlü olanların kullanabileceği pek çok model vardır. En sık tercih edileni ve kullanışlı olanı geriye yatırılmış modeller. Saçı geriye doğru taramak yüzü dengeleyecek ve uzun gösterecektir. Böylece çok daha iyi bir görünüme sahip olabilirler.

yuvarlak-alni-acik

Açık Alınlı Ve Uzun Yüzlü Erkeklere Saç Modelleri

Geniş alınlı ve uzun yüzlüler, alınlarını kapatmaya çalışmalılar. Saçın üst kısımlarını uzatıp perçem kullanabilirler. Ya da uzamış saçları alna düşürüp tek bir yöne tarayabilirler. Saçı bu şekilde kullanmak yüzlerini daha dengeli ve orantılı gösterecek. Açık alınlı ve uzun yüzlüler için modeller;

uzun-yuz-erkek-genis-alin

alni-acik-erkek-sac-modeli

acik-alin-erkek

percemli-erkek

acık-alin-erkek

percem-erkek-uzun-yuz

daginik-sac-acik-alin-erkek-sac-modeli

acik-alinli-erkek-sac-modeli

acik-alinli-erkekler-icin-sac-modelleri

acik-alin-erkek-sac-modeli

acik-alinli-erkek-sac-modelleri

acik-alin-erkek-sac-model

percemli-erkek-sac-modeli

acik-alin-erkek-sac-modelleri

erkek-sac-modeli-acik-alin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?